OYUN ALANLARINDA

 

SANAT ODAKLI

 

YENİLİĞE AÇIK

 

KALİTELİ 

 

MİMARİLER

YAPISANPARK olarak 2012 yılında İzmir'de Kısık Sanayi Bölgesinde küçük bir atölyede oyun grubu üretimine başladık.Sektörde ki 6. yılımızda açık/kapalı iki ayrı lokasyonda 15.000 m2 lik bir üretim hattına ulaşarak başladığımız günden bu yana üstün kalite anlayışı,yüksek standartlar ve müşteri memnuniyetini esas alarak,sektöre yeni dinamikler kazandırmayı hedefliyoruz.

Kurumsallaşan şirket yapımız,uzman kadromuz,tecrübe ve yeteneğimizle geleneksel oyun bağlarımızı çeğdaş endüstriyel gelişmeler ışığında modernize edere,çocukların oyun ile etkileşim kurabilecekleri mekanlar oluşturuyor,hayallerini boyuyoruz.

Kaliteli ve doğasever kent ekipmanlarımız ile kent estetiğine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Oyunun beslenme, sağlık, barınma ve eğitimin yanı sıra her çocuğun gelişim potansiyeli açısından yaşamsal önemi vardır. Çocukluk dönemi kuşkusuz ileriki yaşlarda şekillenen kişiliklerimizin ve yeteneklerimizin  gelişiminin temellerinin atıldığı dönemdir. Oyun denilince de akla çocuğun kendini özgürce ifade ettikleri oyun alanları gelir. Yapısan Park, bu gerçeklerin bilincinde olarak kamuya açık alanlarda kaliteli ve  sağlıklı çocuk parkı ürünleri üretirken, çocukların hayal dünyalarının gelişimine yönelik olarak ürün gamını oldukça geniş tutmuştur. Geleneksel oyun bağlarımızı çağdaş endüstriyel gelişmeler ışığında modernize eden firmamız sektöründe sadece yurt içinde değil, yurt dışında da marka olma yolunda önemli adımlar atmaktadır.

Yapısan Park üstün kalite anlayışı, yüksek standartlar ve müşteri memnuniyetini esas alarak sektöre sadece çocukların oyun alanlarında değil, yetişkinlere yönelik de ürünler geliştirmiştir. Açık alan yetişkin spor aletleri, açık alan reklam panolu fitness spor aletleri, açık alan engelsiz spor aletleri, açık alan mini spor aletleri, açık alan grup spor aletleri firmamızın üretimleri arasında yetişkinlere yönelik ürünler arasında yer almaktadır.